Menu
FAQ

FAQ dla rodziców

 

Jak zapisać dziecko na turnus?

Aby zapisać dziecko wystarczy uzupełnić prosty formularz elektroniczny dostępny w zakładce REJESTRACJA.

Co dziecko ma zabrać ze sobą na Półkolonię Piłkarską?

Prosimy, aby każdego dnia dzieci zaopatrzone były w:

  • strój sportowo-treningowy wraz z odpowiednim obuwiem oraz osobne ubranie codzienne (adekwatne do pogody)
  • bidon lub butelkę na wodę wielokrotnego użytku (najlepiej podpisaną)
  • drugie śniadanie oraz zdrowe przekąski
  • legitymację szkolną (jeśli została wydana)
  • kieszonkowe według uznania rodzica (nie jest konieczne, przydatne może być tylko w niektórych sytuacjach jak np. wizyta w kinie).

Z kim kontaktować się w czasie trwania turnusu?

Przed rozpoczęciem każdego turnusu wysyłamy drogą mailową szczegółowy harmonogram wraz z danymi kontaktowymi osoby kontaktowej, z którą należy się kontaktować we wszystkich bieżących sprawach. W razie innych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z biurem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 516 293 775 (telefon czynny od 11:00 do 16:00).

Czy mogę otrzymać fakturę za udział mojego dziecka?

Tak, oczywiście. Prosimy o przesłanie danych do faktury na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W e-mailu prosimy przesłać dane osoby na którą faktura ma być wystawiona (najczęściej rodzic) oraz dane dziecka, które mamy zawrzeć w opisie usługi.

Co to jest Półkolonia Piłkarska?

Półkolonia Piłkarska to rodzaj zgrupowania sportowego, które ma na celu podniesienie poziomu sprawności ogólnej oraz poziomu technicznego uczestników turnusów w dyscyplinie sportowej jaką jest piłka nożna. Organizator Półkolonii Piłkarskiej, fundacja Energia Sportu jest klubem sportowym w rozumieniu Ustawy o Sporcie.

Czy półkolonie odbywają się niezależnie od pogody?

Tak, opady deszczu czy upały nie są powodem do odwołania naszego obozu. Mamy zarówno boiska w cieniu oraz zapas wody mineralnej jak i gry, zabawy czy planszówki na czas niepogody. Jedynie nieprzewidziane i zagrażające zdrowiu zdarzenia pogodowe mogą powodować odwołanie zajęć (powódź, wichura, gwałtowne burze, itp.).

Zarejestruj swoje dziecko

Aby zapisać swoje dziecko na Półkolonię Piłkarską wystarczy uzupełnić prosty formularz online oraz opłacić udział. Bliżej terminu rozpoczęcia wybranego turnusu skontaktujemy się żeby przekazać informacje organizacyjne przed jego rozpoczęciem.

 
Organizator
 
Współpraca
 
Współpraca
 
Współpraca
 
 
Organizator

Współpraca

Współpraca

Współpraca